Uzyskane nagrody

EOPA produkt roku 2014

Inteligentna Ściana zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie European Office Product Awards 2014 roku w kategorii Facilities Management Product of the Year. Inteligentna Ściana zrobiła wrażenie na jurorach porównaniu do silnej konkurencji (takiej jak Nestlé) ze względu na wyjątkowość i zdobyła tak prestiżową nagrodę za innowacyjny produkt w branży materiałów biurowych.


Eksporter roku 2014

Irlandzkie Stowarzyszenie Eksporterów (IEA) przyznało Inteligentnej Ścianie w ramach Export Small Awards nagrodę Przebicie Roku w kategorii Export 2014. Inteligentna Ściana została nagrodzona za zdolność sprzedaży produktu na całym świecie, także dzięki globalnym klientom, takim jak Google, Microsoft, Tesco, Vodafone i Marks & Spencer.


PwC Docklands Innovation Awards 2013

Agencja doradcza PricewaterhouseCoopers przyznała irlandzkiemu producentowi Inteligentnej Ściany nagrodę dla najlepszego projektu inwestycyjnego w 2013 i dotację 10.000 euro. Projekt wygrał w konkursie 100 uczestniczących firm.


David Manley nagroda roku 2013

Założyciel irlandzkiego producenta Inteligentnej Ściany, Ronan Clarke, zdobył nagrodę Davida Manley w kategorii handlu. Celem tej nagrody dla rozwijających się przedsiębiorców jest uznanie i rozwijanie przedsiębiorczości w biznesie, sztuki i społeczeństwa ludzkiego. Inteligentna Ściana została oznaczona jako doskonały przykład innowacyjności i dobrego zespołu ludzi z ambicjami dalszego wzrostu.