Co piszą o nas klienci

W dziale marketingu czeskiego ESET są rzeczy, które dobrze jest mieć zawsze na oku. Ze względu na pracę zespołową przy kreatywnych koncepcjach używamy stale Inteligentnej Ściany do wizualizacji pomysłów w postaci map myśli i notatki. Dowodem naszego zadowolenia jest fakt, że jedna ściana nie wystarczyła, więc mamy je po całym biurze. Zielony kolor, najnowszy kolor Inteligentnej Ściany ożywił nasze wnętrze i poprawia nasze samopoczucie każdego dnia. Sztuką nie jest mieć pomysły, ale dzielić się nimi i inspirować innych. W tym nam pomaga nasza Inteligentna Ściana.

Jaroslav Fabián, Dyrektor marketingu, ESET
 
 

Nabywając Inteligentną Ścianę, chcieliśmy uniknąć hałasu komunikacyjnego, który czasami w powstawał w firmie. Na inteligentną Ścianę teraz zapisujemy wszystkie ważne informacje na temat nowych produktów, opakowań i kampanii. Używając taśmy Washi, stworzyliśmy kalendarz dwumiesięczny, gdzie dzielimy się informacjami na temat planowanych wydarzeń, urlopów itp. U gości i partnerów biznesowych przechodzących około Inteligentnej Ściany wywołuje entuzjastyczny WOW efekt.

Jana Štěpánková, Kierownik działu promocji, Ryor
 
 

Jeśli chodzi o funkcjonalność, jesteśmy zadowoleni z Inteligentnej Ściany, o czym świadczy szereg inteligentnych ścian w naszej firmie.

Dana Pelíšková, JetBrains s.r.o.
 
 

Inteligentnej Ściany używamy głównie do celów roboczych, współpracownicy wykorzystują ją codziennie, prawdopodobnie nie wrócimy do flipchartów.

Jana Rozhonová, Comprimato Systems s.r.o.
 
 

Ścianę umieściliśmy na trzech miejscach i jesteśmy zadowoleni. Doskonale spełnia cel, który był wymagany.

Jaroslav Kovářík, Dyrektor Techniczny, FC Slovan Liberec
 
 

Inteligentną tablicę wykorzystujemy podczas pracy z dziećmi w naszym Hornopočernickim Zgromadzeniu Kościoła Ewangelickiego. Dzieci są zachwycone, a z ich malowaniem cały pokój ma zupełnie inną atmosferę. Używamy również tablicy w nauczaniu języka niemieckiego. Polecamy wszystkim.

Petr Firbas, Pastor, Kościół Ewangelicki
 
 

Inteligentna Ściana jest Inteligentna, prosta i praktyczna. A to jest to, co jest dla nas w DPD ważne.

Iva Bejčková, Specjalista Komunikacji Wewnętrznej, DPD
 
 

Wybraliśmy inteligentną Ścianę jako narzędzie do promowania naszych pomysłów i innowacji. Ściany w naszym głównym biurze oraz sali konferencyjnej są obecnie jak płótno robocze na nowe pomysły i myśli. Polecam Inteligentną Ścianę dla każdego jako przestrzeń twórczą.

Patrick Leddy, Founder, Furious Tribe
 
 

Naszym problemem był brak miejsca do pisania. Inteligentna Ściana była dobrym rozwiązaniem. Teraz mamy jedną wielką ścianę, która działa jako biała tablica, tylko na znacznie większej powierzchni. Zespół web designu pisząc na ścianie, spędza więcej niż połowę swojego czasu pracy, a wydajność jest znacznie większa. To dzięki farbie Inteligentna Ściana. Dzięki sukcesowi pierwszej Inteligentnej Ściany zdecydowaliśmy się pomalować jako Inteligentną Ścianą całe biuro. Moja rada dla nowych klientów jest, aby odpowiednio przygotować powierzchnię do aplikacji Inteligentnej Ściany. Bardzo warto.

Matt Clover, Head of Design, Connected Media