Szkoły i placówki oświatowe

Ze zwykłej klasy szkolnej dzięki Inteligentnej Ścianie stanie się zabawne i twórcze miejsce. Uczniowie zachęcani są do twórczego myślenia, ponieważ nie są nijak ograniczani szerokością lub wysokością tablicy, malować i pisać mogą spokojnie po całej ścianie.

Inteligentna Ściana pomaga zarówno nauczycielom w klasie, jak i uczniom. Ścianę, ławkę, stół lub drzwi przekształci w interaktywną powierzchnię roboczą. Udowodniono, że Inteligentna Ściana znacznie zwiększa produktywność i koncentrację uczniów.


Czy wiesz, że Inteligentna Ściana zwiększa wydajność i poprawia efektywność nauczania studentów aż o 30%?

„Białe tablice (whiteboardy) przeznaczone do pisania są bardzo małe, więc nie można na nich rysować większych schematów. Co więcej, ciągle są brudne, ponieważ mazaków nie zawsze można usunąć całkowicie. Błyszczą, a uczniowie w ostatnich rzędach już na nie nie widzą. Największą zaletą Inteligentnej Ściany jest fakt, że na dużej powierzchni nie trzeba mazać wszystkiego. Na jednym miejscu jest jasny schemat zagadnień, który aktualnie studiujemy. Schemat jest przed oczami przez kilka tygodni, ponieważ jest to łatwiejsze do zapamiętania. Materiał lepiej przyswoimy razem z wiedzą, którą już mamy. Na klasycznej czarnej tablicy nie jest wystarczająco dużo miejsca na większe schematy“.

Chantelle Buchanan, Dyrektor ekonomiczny English College, English College in Prague
 
 

Wiesz, że Inteligentna Ściana w pełni zastępuje tablicę szkolną i nie zanieczyszcza pomieszczenia pyłem kredowym?